FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 11543172

nr 1154 3172

CHAIRS

6 parts. 19th century, birch wood,

6 st. 1800-tal, björk

Condition: slitage

800

SEK 900

Monday January 8 2018
at 20:16:34